מה עושה את מכשיר הלייזר Luminarium למכשיר הלייזר הטוב והרווחי ביותר בישראל?

הסתיו כבר כאן וזה הזמן בו הביקוש לטיפולי לייזר עולה, המטופלים מחפשים קליניקות בהם משתמשים במכשירי לייזר מתקדמים, כאלו שהטיפול בהם יהיה יעיל, מהיר וללא כאב. יצאתי לבדוק ולסקור מכשיר לייזר חדש בטכנולוגיה מתקדמת שיכניסו לעסק שלך כסף והרבה.

נפגשתי עם אליאור הראל, הבעלים של דיגיטל קוסמטיקס- יבואני מכשיר הלייזר הטוב בעולם- Luminarium המיוצר בגרמניה, כדי להבין לעומק מה עושה את מכשיר  ה- Luminarium למכשיר הטוב והרווחי ביותר עבור קוסמטיקאיות והמטופלים שלהן. כל הפרטים בכתבה

היי אליאור, ספר לי קצת על עולם הסרת השיער, אילו מכשירים קיימים בשוק?

אז ככה, הסרת השיער בלייזר מתקיימת על ידי המתת התאים בפקעת זקיק השער כאשר אור הלייזר פוגע בה,

רוב מכשירי הלייזר אפקטיביים על אנשים בעלי עור לבן ושיער כהה מאחר וזו הדרך היעילה ביותר לחדירת האור לפקעת הזקיק, לכן לקוחות רבים לא מצליחים להגיע לתוצאה הרצויה עבורם.

מכשירי לייזר שונים נבדלים באורך הגל ובמשך ההבזק ככל שהפרמטרים האלו טובים יותר התוצאה יעילה יותר, 

בנוסף חשוב לזכור כי שימוש במכשיר לא תואמים למצב מטופל הכוונה לגוון העור וצבע השיערה עשוי להיות מסוכן ולגרום לכוויות וצלקות. 

תוכל לפרט קצת מה מייחד את מכשיר הלייזר Luminarium משאר המכשירים הקיימים בשוק?

לידית ה Luminarium קיימים 100 מיליון פולסים כאשר למכשירי לייזר אחרים יש 20 עד 30 מיליון פולסים בלבד, מה שמייעל מאוד את התהליך. בנוסף למכשיר שלנו קיימים 2 אורכי גל בעוצמות חזקות מאוד 810nm  ו-755nm מה שמאפשר לחדור עמוק יותר לשורש השערה ובמהירות גבוהה יותר, כאשר בשאר המכשירים יש שלוש גלים נמוכים יחסית שאינם מצליחים לחדור לעומק בכך משך הטיפולים בנחוץ במכשירים אלו גבוה הרבה יותר. המכשיר מתאים לכל צבעי השיער והעור וגם מגיע לחלקים נרחבים וזעירים בגוף בזכות עדשת הקריסטל הטלסקופית האוורירית שלו.

חשוב להבין גם שהמכשיר רווחי הרבה יותר משאר המכשירים הקיימים בשוק, זמן הטיפול הממוצע נמוך בהרבה והמכשיר יכול לפעול רצוף 24 שעות- מה שבעצם מקנה לקוסמטיקאיות יכולת לבצע מספר גבוה מאוד של טיפולים.

וואו נשמע מהפכני, מה לגבי הכאב? לרוב, הטיפולים מאוד לא נעימים ואף גובלים בכאב מקומי.

טוב ששאלת, מכשיר ה-Luminarium עובד במהירות של 10 פולסים בשנייה, בנוסף מאפשר שימוש בידית קרח המגיעה למינוס 29 מעלות, כך שהטיפול אינו כואב כלל וגם לא משאיר כוויות או צלקות. הטיפולים במכשיר קצרים יותר מבשאר המכשירים ונעים בין בין 18 ל-20 דקות כאשר זמן ממוצע במכשירים אחרים הוא 40 דקות עד שעה.

טוב אז לפני שנרוץ לקנות, תוכל להציג קצת פרטים טכניים על המכשיר?

בוודאי, משקל המכשיר הכולל הוא 62 ק"ג והוא בעל מנוע 4000W. במכשיר קיים מסך מגע 14.7 אינץ' גדול וצבעוני, המכשיר סורק במהירות את אזורי הגוף וחוסך זמן. ודבר חשוב נוסף הוא יכול לעבוד 24 שעות רצופות שלא כמו מכשירים אחרים שמגיעים במקסימום ל-8 שעות עבודה ברצף.

שמחתי לשוחח איתך, תודה על כל המידע המועיל ועל השיחה הנעימה.
משמח לדעת שיש מכשיר בשוק שמסיר את השיער במהירות, יעלות ובצורה כל כך בטוחה.
בהצלחה!

לקבלת פרטים על המכשיר לייזר הכי רווחי בישראל השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם: