לייעוץ חייגו

שאלות ותשובות

דיגיטל קוסמטיקס משווקת מכשירי אסתטיקה לישראל ומביאה אל בתי העסק מכשור טכנולוגי גרמני ברמה הגבוהה ביותר. מטרת החברה לתת לבתי העסק העוסקים בקוסמטיקה, מענה כולל וליווי צמוד בכל הקשור למכשירי הקוסמטיקה הטובים בעולם. עובדי החברה וסוכני החברה מקבלים הדרכות צמודות לאורך כל הדרך, על מנת שבית העסק שלכם יקבל את הטוב ביותר. 
בחברה שלנו תקבלו:
•    הדרכה ראשונית של שעתיים-ארבע שעות על ידי קוסמטיקאית של החברה
•    תעודת הסמכה לאחר ההדרכה
•    ערב השקה עם הסבר מפורט על המכשיר ודוגמניות המנסות את המכשיר בזמן אמת
•    קמפיינים שיווקיים למכשיר
•    חשיפה של הקמפיינים ברשת
•    הגעה ללקוחות ראשונים

זמני האספקה של המכשיר הן עד 21 ימי עסקים 

החברה נותנת לבתי העסק אחריות מלאה של 3 שנים על המכשירים ועוד שנתיים אחריות על ידית המכשיר. כמו כן, לחברה שירות תחזוקה הכולל החלפת מסננים ופילטרים וגם אפשרות לשדרוג מכשירים.

לחברת דיגיטל קוסמטיקס חלוקה בפריסה ארצית הכוללת בתוכה את אזור הצפון, אזור הדרום, אזור המרכז, אזור השרון ואזורים נוספים. בכל אזור ועיר נמצאים הסוכנים המצוינים שלנו ומגיעים עד בית העסק. 

טכנולוגיית הלייזר לומינריום נותנת מענה מצויין לכל גווני העור ומתאימה לפיצפטריק 1-6.

למכשיר הלומינריום ספוט עבודה רחב 3.7 ס״מ המקצר משמעותית את זמני הטיפול עד 15 דקות טיפול לגוף מלא ומוכיח על עוצמת ידית גבוה בעלת חדירה עמוקה אל תוך שורש השיערה, ובנוסף השפעתו של הספוט הרחב‎ להבטיח טיפול יעיל ללא חזרות נוספות על אזורים שטופלו.

הודות לעוצמת ידית הלומינריום ואורך הגל 810nm המכשיר משלב עבודה על כל סוגי השיער (מלבד שיער לבן) לקוחות עם זקיק שיער שחור יקבלו את התוצאות הטובות ביותר.
מאחר שגם לבלונדיניות ניתן לעשות הסרת שיער עם מכשיר הלומינריום אך צריך לקחת בחשבון שאחוזי ההצלחה לבעלות שיער בהיר, ג'ינג'י הוא עד 85% הצלחה.

ההבדל בין לייזר ל IPL לאינפרא אדום:
טכנולוגיית IPL – Intense Pulsed Light. עושה שימוש במנורת פלאש היוצרת הבזקי אור לא מסונן. אנרגיית האור מתפזרת על פני גלים באורכים שונים בספקטרום רחב טווח מדובר בטיפולים שדורשים זמן מרובה ועלולים לכאוב בדרגות כאב שונות, לעומת טכנולוגיית IPL – טכנולוגיית הלייזר עם קרני לייזר ממוקדים באורכי גל אחידים  מבוצעת על ידי קרני לייזר ממוקדות המכשיר מספק פליטת קרני לייזר רבי עוצמה בשנייה שמחסלים את שורש השערה, ידית קרח ונעימה למגע, והטיפול עובר ללא כל אי נוחות. יתרון נוסף הוא שהטיפול מתאים לכל גווני העור והשיער, למעט שיער לבן כמובן, שאף טכנולוגיה לא יודעת להסיר.

החשיפה לשמש ללא מקדם הגנה אינה מומלצת באופן כללי. יחד עם זאת, במכשיר ה"לומינריום״ טכנולוגיה מתקדמת אשר מסוגלת להביא לתוצאות מיטביות גם עבור עור שזוף, בזכות ידית הקרח המגיע עד -29°.
אך עדיף להימנע מחשיפה לשמש 24 שעות לפני טיפול ו24 שעות לאחר טיפול. במצב של עור שזוף מאוד, צרוב ומגורה לא ניתן יהיה לבצע טיפול עד חזרה לעור לא צרוב.

כדי לאפשר לבני הנוער להרגיש טוב עם גופם, ניתן לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר גם בגילאים מוקדמים יותר. במכשיר ה״לומינריום״ ניתן לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר החל מגיל 10 בטכנולוגיית DLS עם מכשיר מתקדם וייחודי, בטוח, מופחת כאב משמעותית, וכך ניתן לשפר את איכות החיים, בקרב בני נוער ומתבגרים.

בזכות טכנולוגיית לומינריום אייס פריז המתקדמת אתם יכולים להסיר דאגה מליבכם מכשיר הלומינריום אייס פריז מתאים לכל גווני העור פיצפטריק 1-6 .
הטכנולוגיה שלנו מותאמת ובטיחותית גם לגוון העור הכהה וזאת משום שהמערכת מאפשרת שליטה מלאה בפרמטרים 
ניתנת לוויסות ומאפשרת התאמת אורך גל מותאם ורמות חום מדוייקות בהתאם לצבע העור.

באופן כללי כל חשיפה לשמש ללא מקדם  הגנה  אינה מומלצת. ועם זאת,הלומינריום אייס פריז מותאם  לטיפול בגוון העור הכהה ויכול לספק תוצאות יעילות גם לאחר השיזוף. 
ההמלצה היא לא לבצע טיפול על עור שזוף מיידית אלא להמתין שהעור ירגע מעט כבין 24-48 שעות.

ידית הקור מעניקה בראש ובראשונה חווית טיפול נעימה וקלילה ללא כאב או אי נוחות. הקרח שמופק מהידית
שומר על העור מסביב ע"י קירור רקמה ומניעת כוויות במהלך הטיפול- כך שאת יכולה לעבוד בלב שקט ורגוע.

בטכנולוגיית לומינריום אייס פריז קיימת האופציה לטפל בכל גווני השיער המכילים פיגמנט { מלנין}  שיער כהה, חום על כל סוגיו, שיער שטני, ואף שיער ג'ינג'י ובלונדיני וזאת הודות לאורך גל 810 הייחודי שנקרא "ספיד" עומק חדירה עמוק ביותר.

טכנולוגיית IPL – Intense Pulsed Light. עושה שימוש במנורת פלאש היוצרת הבזקי אור לא מסונן. אנרגיית האור מתפזרת על פני גלים באורכים שונים בספקטרום רחב טווח מדובר בטיפולים שדורשים זמן מרובה ועלולים לכאוב בדרגות כאב שונות, לעומת טכנולוגיית לייזר – טכנולוגיית הלייזר לומינריום אייס פריז מבוצעת על ידי קרני לייזר ממוקדות המכשיר מספק קרני לייזר רבי עוצמה בשנייה שמחסלים את שורש השערה, ידית קרח ונעימה למגע, והטיפול עובר ללא כל אי נוחות. יתרון נוסף הוא שהטיפול מתאים לכל גווני העור, למעט שיער לבן כמובן, שאף טכנולוגיה לא יודעת להסיר.

באופן כללי כל חשיפה לשמש ללא מקדם  הגנה  אינה מומלצת. ועם זאת,הלומינריום אייס פריז  מותאם  לטיפול בגוון העור הכהה ויכול לספק תוצאות יעילות גם לאחר השיזוף. 
ההמלצה היא לא לבצע טיפול על עור שזוף מיידית אלא להמתין שהעור ירגע מעט כבין 24-48 שעות.

לא. ויטליגו הינה מחלת עור אוטואימונית המתבטאת באיבוד פיגמנט באזורים מסויימים בגוף ובמערכת חיסונית נמוכה

מכשיר ה״פיקו מילניום״ מותאם לכל סוגי העור, הלייזר מזהה אך ורק את פיגמנט הקעקוע ולא פוגע בעור הגוף, במצב של עור כהה נוטה לפיתוח של היפרפיגמנטציה יש לשלב שימוש במקדם הגנה ומעכבי מלנין.

אנחנו בדיגיטל קוסמטיקס מלמדים בהסמכה מלאה עם מאסטרים ומדריכות מהשורה הראשונה בתחום ההסרות, איך לבצע טיפול נכון וראוי ללא כוויות וצלקות בטיפולי הסרות קעקועים, ובנוסף מכשיר הפיקו מילניום מפרק את פיגמנט הקעקוע על ידי גלי קול פוטו אקוסטיים ללא חימום תרמי ברקמה החיצונית{אפידרמיס} בזכות טכנולוגיה מתקדמת זו העור החיצוני לא יכול להיפגע.

זמן הסרת הקעקוע הוא אחת מהשאלות הראשונות שעולות למטופלים של הלקוחות שלנו, להסרה מלאה נדרשים בממוצע בין 4-6 טיפולים קיימים מקרים נדירים שגם אחר 2 טיפולים הקעקוע יורד ומאידך גיסא קיימים קעקועים עקשניים שדורשים יותר מ6 טיפולים.

בזכות ידית 755 ננומטר ניתן להבהיר/ ולטשטש כתמי פיגמנטציה סולארית ופיגמנטציה סינלית . זאת כמובן לאחר אבחון מדוייק ומעמיק.

לא. ויטליגו הינה מחלת עור אוטואימונית המתבטאת באיבוד פיגמנט באזורים מסויימים בגוף ובמערכת חיסונית נמוכה.

‏‎בהחלט, הסרת קעקועים בלייזר הינה פעולה מקצועית המיועדת לצרכי הסרה וטשטוש של כל סוגי הקעקועים מהפיגמנטים הכהים, קעקועים שהלייזר לא יזהה אלה קעקועים שאין להם פיגמנט ומלנין.

אורך גל nm1064, המאפשר הסרה של צבעים כהים, הסרת איפור קבוע כושל, הלבנת העור, חידוש טקסטורת העור.
אורך גל 532nm, להסרת קעקועים בצבעים צבעוניים, אדום, כתום, צהוב וגווניהם, כתמי גיל וכתמים סולריים.
אורך גל 1320nm, לטיפולי פילינג קרבון, משפר את תאי העור לעור זוהר וחדש.
אורך גל 755nm, להסרת פיגמנטציה, כתמי גיל, וגוונים הנמצאים באפידרמיס

המכשיר מתאים לכל רמת כושר החל מגיל 18.

לא .המכשיר איננו חודר לגוף .אימון הזאוס כולל בתוכו חיבור של אלקטרודות דרך ידית מיוחדת שמונחת על האזור בו נרצה לפתח
דרך אותם אלקטרודות יועברו פולסיים חשמליים ישירות לשרירים ויצור כיווץ מכני של מאותם שרירים מבלי שנבחר להפעיל אותם.ובכך נשיג חיטוב ועיצוב הגוף 

בתהליך של חיטוב הגוף וירידה במשקל תמיד חשוב לשלב מערך תזונתי נכון הכולל את כל אבות המזון , תוספת של אימונים גופניים אחרים יכולים רק לשבח את התוצאה אך אינם חובה.

בכל  תהליך של חיטוב הגוף וירידה במשקל תמיד חשוב לשלב מערך תזונתי נכון הכולל את כל אבות המזון בכדי לספק לגוף את כל צרכיו ובכדי להגיע לתוצאות מקסימליות.

המכשיר מותאם לכל חלקי הגוף שעובדים עליהם באימונים גופניים קלאסיים (ידיים, רגליים, בטן, ישבן ועוד).

ניתן לעבוד על כל סוגי העור במצב של עור כהה נוטה לפיתוח של היפרפיגמנטציה יש לשלב שימוש במקדם הגנה ומעכבי מלנין .

טכנולוגיית המגטרון עובדת בשיטה פוטותרמית שמשליכה חום על הרקמה החיצונית וגורמת לפיגמנט הקעקוע להתפרק. כשהעבודה מבוצעת בצורה מדוייקת ועל פי ההנחיות אין שום סיבה להיווצרות צלקות.

את ההבדל תוכלו כבר לראות בחלוף כחודשיים מהטיפול הראשון.

יכולת מכשיר המגטרון לעבוד בעיקר על קעקועים בפיגמנטים כהים.

מגיל 18

לא. כשבוע לפני הטיפול יש להימנע מחשיפה ישירה לשמש

לא. ויטליגו הינה מחלת עור אוטואימונית המתבטאת

במכשיר המטריקס לייט ניתן לעבוד על כל גווני העור פיצפטריק -1-6 על פי הפרמטרים וההנחיות שנקבעו מראש על פי הוראות היצרן והצוות הרפואי.

יש להימנע  לעבוד על עור שזוף . טכנולוגיית המטריקס לייט הינה טכנולוגיה עוצמתית ופולשנית . כשהעור שזוף הרקמה "פצועה" ולא נכון  יהיה לבצע סטרס על סטרס ברקמת העור .

טכנולוגית המיקרונידלינג { הידועה בשמה האחר: מזותרפיה} המופלאה מוכרת בשוק הקוסמטיקה הרפואית מזה שנים רבות שביכולתה לחדש את העור עקב מיקרו פציעות קטנות על ידי מחטים שיגרמו לפציעה מבוקרת של העור החיצוני {אפידרמיס} ואילו טכנולוגיית גלי הרדיו {פחות ותיקה מהמיקרונידלינג}גורמת לעור להתחדש בעקבות ייצור חום טרמי מקומי בעומק הדרמיס. הייחודיות של השילוב בין השתיים מביאה פריצת דרך לטיפול עוצמתי שמטפל בכלל הרקמות. 
במכשיר המטריקס לייט מחטים זעירות חודרות לשכבות העור העמוקות ביותר  { עד 3.5 מ"מ} ויוצרות פציעה מבוקרת בד בבד גלי הרדיו מייצרים אנרגיה טרמית המכווצת את האזורים סביב המחטים הדקיקות ובכך תורמת למיצוק והידוק משמעותי של כל שכבות העור הטיפול המשולב מעודד ייצור קולגן ואלסטין מוגבר והעור מתחזק ומקבל נפח טבעי משפר את מרקמו ואת זוהרו.

אחריות על המכשיר ה״מטריקס לייט״ הינה 36 חודשים.

בתהליך האבלציה נבחין מיידית על הרקמה נוכל להבחין בכוויה אדומה , בעשן עדין ובריח של אידוי הרקמה שיעידו על אינדיקציה טיפולית נכונה ומדוייקת.

המכשיר מטפל ב2 שכבות העור אפידרמיס ודרמיס .

סימני מתיחה או בשמם המקצועי " סטריאות " מופיעים אצל עד 90% מהנשים ההרות ולא חולפים לגמרי לאחר הלידה. טכנולוגית המטריקס לייט פועלת על סימני המתיחה מטשטשת ומעלימה אותם { תלוי אינדיקציה קלינית } על ידי אידוי שכבות העור החיצוניות וחימום טרמי במעמקי העור שיגרום לחידוש משמעותי.

טיפול ההיפו הוא הכי קרוב לתהליך של מתיחת פנים ללא שולחן הניתוחים שהינו בעל סכנות רבות וזמני החלמה קשים.
טיפול ההיפו משמש להרמה ומיצוק של עור הפנים מחזק את רצועות השרירים ועובד על שומן תת עורי

מספרי הטיפולים מותנים בגיל המטופלת ובמאפייני עורה אך ברוב המקרים ניתן לראות תוצאה טיפולית ברורה וניכרת לעין כבר לאחר הטיפול הראשון , יחד עם זאת למיצוק ומתיחה מקסימלית נדרשים בין 3-4 טיפולים בהפרשים של עד 40 ימים בין טיפול לטיפול.

1.5 מ״מ שכבת הדרמיס עליונה
3.0 מ״מ דרמיס, 4.5 מ״מ שכבת השריר (SMAS)

מגיל 30 ומעלה.

ברוב המקרים ניתן לראות תוצאה טיפולית ברורה וניכרת לעין כבר לאחר הטיפול הראשון