לייעוץ חייגו

מאמרים

כיצד לבחור את מכשיר הסרת שיער בלייזר המתאים ביותר לקליניקה שלי

איזו מכונה להסרת שיער בלייזר היא הטובה ביותר עבור הקליניקה שלך?

בישראל, אחד מטיפולי היופי המשתלמים ביותר הוא הסרת שיער בלייזר, וקליניקות רבות מתמקדות בטיפולים אלו. אם כבר יש לכם קליניקה, או שאתם מתכננים לפתוח אחת, חשוב לדעת כיצד לבחור את המכשיר המתאים לכן. 

על מנת להחליט איזו מבין המכונות הרבות להסרת שיער בלייזר היא המתאימה לך, לקליניקה שלך וללקוחות שלך, כדאי לעשות מחקר ולשקול את היתרונות והחסרונות.

מה כדאי לחפש במכשיר להסרת שיער בלייזר?

על מנת לבצע בחירה מושכלת בעת סקירת המכונה, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון.

מְהִירוּת

כשכולם חיים בקצב מהיר, המטופלים מחפשים תוצאות מיידיות ומצויינות. משך הזמן מהכניסה מהקליניקה ועד היציאה לאחר סיום הטיפול צריך להיות קצר ככל האפשר, ללא כל התפשרות על שירות הלקוחות או איכות הטיפול.

על מנת לשמור על זמן הטיפול קצר ככל האפשר, חשוב לקחת בחשבון את גודל הספוט ומהירות יצירת הפולסים. ככל שגודל הספוט גדול יותר, כך שטח הגוף שניתן לטפל בו גדול יותר. באזורים קטנים ועדינים יותר, כמו הפנים, יש להשתמש בטווח ספוט קטן וממוקדת יותר. מכונות מקצועיות להסרת שיער בלייזר צריכות להיות עם יכולת להתאים את שטח העבודה לאזורים קטנים וגדולים.

תכונה נוספת שמבטיחה תהליך הסרת שיער מהיר במיוחד היא מהירות הפולסים. כל פולס מכוון לאזור הספציפי פעם אחת, ועם מכשיר שנועד לספק פולסים רבים בשנייה, יותר זקיקי שיער יכולים להיהרס בזמן שהוקצב. מכונות מקצועיות פועלות לרוב עם דופק של 10 פולסים בשנייה, ובמהירות זו ניתן לטפל בשטחים גדולים במהירות וביעילות.

היכולת לטפל בכל סוגי העור

על מנת להיות הקליניקה המובילה להסרת שיער בלייזר, היכולת לטפל בכל סוגי העור היא קריטית. כל לקוח נחשב, ומפה לאוזן הוא פרסום חינם ויעיל. עם זאת, חשוב לא לפנות לקהל יעד שאינך יכול לטפל בהם, מפה לאוזן עלולה להפוך פתאום למזיק ביותר לעסק שלך, אם לא ניתן להעניק את השירות המתאים ללקוחות.

בתחילה, טיפול בלייזר היה יעיל רק ללקוחות בעלי גוון עור בהיר, ואנשים בעלי צבע עור כהה יותר חוו תופעות לוואי לא רצויות שכללו כוויות והיפופיגמנטציה – נזק לעור שגורם לכתמים חיוורים יותר.

 

הטכנולוגיות החדשניות מצליחות לפתוח את הבעיות הללו, ובזכות התקדמות טכנולוגית זו מכונות מקצועיות להסרת שיער יכולות לטפל בכל סוגי העור. למשל, כיום יש את היכולת לטפל בכל מגוון סוגי העור על ידי שימוש בלייזרים מתקדמים במיוחד המנצלים אורך גל מסוים כדי למקד שערות מכל סוג עור.

שירות לאחר רכישה

כאשר בודקים איזו מכונת הסרת שיער בלייזר מתאימה לקליניקה שלך, ספקים בעלי מוניטין צריכים להציע הדרכה מלאה עם כל רכישה – באופן מקוון או פיזי, ההדרכה חייבת לכלול את כל מה שאת צריכה לדעת כדי להשתמש במכונה שלך בביטחון. על מנת לקבל את תעודת ההכשרה הנדרשת ולהיות מוסמכת לאבחן את העור בצורה נכונה ולהעניק את הטיפול המדויק ללקוחות ולהבטיח תוצאות מושלמות. 

ספקי מכונות לייזר בעלי מוניטין צריכים להציע אחריות לטווח ארוך, יחד עם תמיכה מקצועית וטכנית, תיקון המכונה והחלפתה באחרת במידה ונדרש פרק זמן ממושך לתיקונה. 

כמה עולה מכונה מקצועית להסרת שיער בלייזר?

קיים טווח מחירים רחב של מכונות מקצועיות להסרת שיער בלייזר, וחשוב לבחון היטב מה מציעה כל מכונה ביחס למחיר שלה. לא כל מוצר זול, זה המוצר שיביא לך את התוצאות הטובות ביותר בקליניקה.
המחיר הוא לא הפרמטר היחידי שיש להתייחס אליו, אלא גם היחס ללקוחות לאחר הרכישה, ההכשרה המקצועית, נוחות השימוש והיעילות שתיווצר לך בקליניקה. 

לסיכום, בבחירת מכשיר לייזר להסרת שיער לקליניקה שלך, תתמקדו במספר שיקולים חיוניים היכולים להבטיח שהבחירה תתאים לצרכי הקליניקה ולקהל היעד. ראשית, חשוב להבין את סוגי הלייזרים השונים ואת היתרונות והמגבלות של כל אחד, התמקדו ביכולות הטיפול של מכשיר הלייזר, לפי טיפול סוג העור וצבע השיער של הלקוחות. כמו כן, חשוב לשקול את תקציב הקליניקה ולבחור במכשיר שמציע תמורה טובה למחיר, יחד עם תנאי מימון נוחים, תוך הקפדה על תקנות בטיחות וכושר שימוש נוח ויעיל. בנוסף, שירות הדרכה ושירות לקוחות ותמיכה טכנית הם גורמים חשובים בבחירת הספק ובטיחות ההשקעה לאורך זמן.

לא יודעים כיצד לעשות זאת, תתייצו עם מומחה.
בהצלחה.